Teknoloji

Asus ROG Ally Türkiye Fiyatı Açıklandı

Geçtiğimiz ay düzenlenen özel bir canlı yayınla, Asus ROG Ally Çıkış tarihi ve fiyatı belirlendi. Öncelikle Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta çıkacağı ve sonunda diğer bölgelerdeki pazarlarda yerini alacağı söylendi. Bugün prestijiyle Asus ROG Ally İngiltere fiyatıVatan Bilgisayar’da ön sipariş açılmasıyla belli oldu.


İlginizi çekebilir:  Harmony: The Fall of Reverie’nin Çıkış Tarihi Açıklandı


Asus ROG Ally Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Geçen ay yapılan canlı yayında taşınabilir cihaz 13 Haziran 2023 Salı günü İngiltere’de 699 £ ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 699 $ fiyat etiketi ile satışa sunulacağı açıklandı. Birkaç gün sonra cihazın ülkemizdeki fiyatı Vatan Bilgisayar sitesindeki listeleme ile kısa süreliğine ortaya çıktı ancak kısa süre içerisinde kaldırıldı. Cihaz bugün resmi olarak Vatan Bilgisayar üzerinden ön siparişe açıldı. Sayfada görüldüğü gibi, Prestiji ile teslimatlar 19 Haziran 2023 Pazartesi günü başlayacak. Asus ROG Ally, 25.999 TL fiyat etiketine sahip olacak. Ancak 13 Haziran 2023 tarihine kadar ön sipariş verirseniz temel fiyatı 4.932 TL olan Asus ROG Cetra True Wireless Bluetooth Kulaklığa 1.999 TL karşılığında sahip olabileceksiniz.

AMD Ryzen Z1 Extreme işlemci, 7″ 1080p çözünürlüklü 120Hz dokunmatik ekran ve UHS-2 MicroSD kart yuvası ile Epic Games ve Steam mağazalarındaki kitaplıklarınıza erişebileceğiniz Windows 11 tabanına ek olarak cihaz ayrıca yanında gelecek. üç aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliği hediyesi. AMD ayrıca, çift kanal modunda 16 GB’a kadar genişletilebilir LPDDR5 bellek ve 512 GB’a kadar genişletilebilen PCIe 4.0 SSD depolama olacağını söyledi.

Son olarak AMD, düşük kaliteli bir modelin de bu yılın üçüncü çeyreğinde satışa sunulacağını onayladı. Ryzen Z1 Extreme işlemciye sahip olmayacağı söylenen bu modelin fiyat etiketi ise 599 dolar olacak.

haberhilvan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu