Haber

Bahçeli: Sakin ol boyun ölçüsünü sandığa gömerek açıklayacağız!

ANKARA (İGFA) –Partisinin kümelenme toplantısında konuşan MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli, mevcut sarsıntılara ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Bahçeli, “Depremden çıkar sağlamak isteyenler hata yapıyor” dedi.

İstanbul’daki deprem riskine dikkat çeken Bahçeli, İstanbul için afet senaryolarının tüm olasılıklarını değerlendirmek ve olası depremlere hazırlıklı olmak gerektiğini kaydederek, “Kaybedecek vaktimiz yok. Cumhur İttifakı olarak, bu ağır yükü her koşulda kaldıracağız” dedi.

Hükümetin etkin ve verimli bir afet yönetimiyle Kahramanmaraş depreminin yaralarını sardığını belirten Bahçeli, “Devletin her şeye gücü yeter. Acımız büyük ama hayatta zamanın hafifletemeyeceği acı yoktur.”

“RAHAT OLUN, BİRAZ SABIRLI OLUN!”

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli yaptığı konuşmada seçim tartışmalarına ilişkin spekülasyonlara yanıt vererek, “Seçim tarihi hakkında spekülasyon yapmak suçtur. Rahat olun biraz sabredin Türk Milleti boyunuzu mezara gömerek ilan edecektir.” Sandık yakında. Biz ne sandıktan kaçarız ne de demokrasiyi yok sayarız.” Bahçeli, “Karamsarlık ve tedarik krizi aşılayan bu kimliği belirsiz kişiler, koordinasyondan ne anladıklarını ve nereye varmak istediklerini açıklamaya cesaret edebiliyorlar mı?” o da sordu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu